Niepojęte me myśli i ich znaczenie #188

Smutek pojawił się w moim spokojnym życiu.
A jednak największy dar. Beztroski zgiełk myśli.
Czekam i w końcu Cię mam; Me smukłe dziecię.
Czekałem na Ciebie tyle lat i teraz już w końcu
na świecie tym Ziemskim Jesteś wśród Nas.
Jak zaopiekować się Tobą mam najlepiej,
nie znając przyszłości, nie wiedząc co czeka Nas.
Masz rączki i stópki małe, płaczesz gdy mnie nie ma.
Szukasz mnie w myślach i wodzisz za mną wzrokiem.
Próbując wyrazić w łzach własne o mnie zatroskanie.
Co pocznę bez Ciebie i gdzie się podzieję znów sam.

Dla Wszystkich Fanów Moich Wierszy i Vlogów;
Pozdrawiam Serdecznie; Krzysztof Szufla

Dla wszystkich mam zatroskanych o swe dzieci, smutnych, płaczących dzieciątek. Bynajmniej ująłem słowami zatroskania o potomka, chcąc podkreślić poświęcenie rodziców wobec własnych dzieci; którzy bez końca się będą martwić o los ich, gdy ich zabraknie. Jak i w przeciwnym kierunku troskę i lęk o dobro i zdrowie własnego potomstwa, by nigdy nie chorowały i nie cierpiały. Napisałem ten wiersz zastanawiając się jak przyszłe i obecne matki muszą się zadręczać ciągłą niepewnością o własne pociechy.

Chciałbym wszystkich poetów chcących wyrażać się poprzez wiersze poprosić by wejrzeli w swe wnętrze i ujrzeli siebie. Zamknijcie przed napisaniem swe oczy i pomyślcie co jest dla Was ważne w życiu, czego może Wam zabraknąć lub nigdy nie będziecie mieli możliwości doświadczyć. Nietypowo dziś piszę więcej pod wierszem, a niżeli w nim samym. Zobaczcie jak byście mogli tę myśl przekazać innym ludziom. Aby mogli zrozumieć najprościej. Napiszcie o świetle i cieniu, słońcu i burzy, napiszcie o śniegu i symbolicznych płaczących wierzbach, dając w kilku słowach możliwość przeżycia innym własnych radości i smutków, tak powszechnych w naszym życiu.

Dajmy innym możliwość zrozumienia świata poprzez pryzmat własnych myśli i emocji, smutków i łez jak i szczerej radości i śmiechu. Dodajmy do świata wierszy kontrast i zmieniającą się fakturę słów, gdzie w jednej chwili widzimy radość i szczęście, a w drugiej jak w tym przykładowym wierszy, który dla Was napisałem i wyjaśniam. Nowe życie, które zdarza się tak powszechnie poprzez dzieci, radość i szczęście matek, ich troskę i matczyną miłość, zatroskanie, obawę o swe dziecko, jak i smutek i żal rodzica, gdy nasz bobas choruje. Twórzcie własne wiersze tak, by czuć wraz z czytelnikami ich radość i szczęście zarazem ze smutkiem, zatroskaniem, lękiem i żalem, obawą o zdrowie i życie potomstwa. Tak oto widzę matczyną miłość. Jednocześnie matki czują ów wszelkie odczucia i emocje nad swym niemowlęciem. Skąd to wiem, nie wiem sam lecz czuję i dzielę się tym z Wami Moi Czytelnicy.

Witam w gronie autorów osobę, która zmotywowała mnie dziś do napisania wiersza tego wraz z cały tekstem dla Was Wszystkich. Nowego twórcę, którego pragnę zaprezentować światu w poniższym linku, gdyż na prośbę obiecałem wstawić ów linka: http://www.niewidzialnymtuszem.wordpress.com Poruszyły mnie wiersze tego autora. Dziękuje.

Napisałem; 24 lutego 2017 roku; od 03:33 – 04:22

Czytaj moje wiersze na: www.facebook.com/WierszeKrzysztofSzufla
Oficjalna Strona Wierszy: www.wierszekrzysztofszufla.wordpress.com
Polub Stronę, Obserwuj i Czytaj Wiersze. Komentuj i Udostępniaj 😀

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s