Wypowiedź Ma, na podziękowanie Tobie złożona. Lecz czy omyłem ona nie jest dowiesz się w ostatnim wersie #91

Ja jestem trochę nieśmiały. Lecz jeżeli widzę, że mogę komuś zaufać, że Mnie ta osoba nie wyśmieje i będzie ze Mną rozmawiać normalnie; mogę zdradzić Jej nawet najskrytsze myśli, tajemnice ze Swojego życia. Odważę się ma taki krok pod warunkiem, gdy taka osoba będzie w stosunku do Mnie w pełni szczera. Bujne Me życie erotyczne, chociaż nie fizyczne. Tak więc dla Mnie fizyczny rozpoczyna się, gdy osoba płci przeciwnej; podaje Mi rękę i pozwoli przez chwilę pozostawić Ją w Mych dłoniach. Nigdy jednak się nie odważyłem na coś tak intymnego, nie mówiąc już o pocałunkach i seksie. Pozwalam Sobie natomiast niekiedy wejść głęboko w sferę fantazji i trwać w Niej, aż Moje podniecenie dosięgnie szczytu, a namiętność jest nie do wytrzymania. Wychodzę z transu i staram się nie użyć Mego ciała w sposób niewłaściwy. Nazywając po imieniu opanowuję się w miarę możliwości przed tym, co Wy nazywalibyście „Miłością Własną”.
Ów powyższy tekst chciałbym zadedykować Anecie Król. Jest Ona jedną z nielicznych osób dzięki, którym mogę zrozumieć i pogłębić wiedzę na tematy nie tylko związane z seksem i erotyzmem, ale również związane z Nimi aspekty psychologiczne i oddziaływanie ich na Moje życie.
Tobie Aneto dziękuję (skrycie, bo na papierze) za szczerość, opiekuńczość; pozytywne nastawienie do Mnie i odwagę dzięki, której przełamaliśmy mur ze słów, aby odkryć prawdziwe znaczenie erotyzmu i namiętności w życiu człowieka.

Post Skriptum: „Mam nadzieję, że pisząc to i dając Ci do przeczytania, nie Jestem zbyt nadgorliwy, jak to ujęłaś”. Jednak nie dam Tobie Aneto tego wiersza.

Napisałem; dnia 10 listopada 1998 roku, Krzysztof Szufla.
Wiersz w wersji Video Recytacji:

Moja Recytacja: (chwilowo brak)
Dziękuję i pozdrawiam Krzysztof Szufla.

Czytaj moje wiersze na: www.facebook.com/WierszeKrzysztofSzufla
Oficjalna Strona Wierszy: www.wierszekrzysztofszufla.wordpress.com
Polub Stronę, Obserwuj i Czytaj Wiersze. Komentuj i Udostępniaj 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s